O zaman ilk önce #Semtinkızı ndan da sizlere merhaba.

Uzun süredir yokluğumu fark eden birçok arkadaşımın da dediği gibi “Hadi Yeşim yap bişiler”in sonucu buralardayım.

Eskiler, beni radyo zamanlarımdan bilir. Yolculuğum #RadyoTwitter ile başladı. Sonra Radyo Karambol derken kendi radyomu açmaya karar verdim. Neden mi? Teknik sorumsuzluktan. Sonrası malum; Radyo Baharat hayat buldu. İsim babası Destan’dı. Işın Karaca’nın da var olan emeğini yadsıyamayız. Hepsine teşekkür ederim tabiiki. Çok sıkı çalıştım hayatta kalabilmesi için. Biraz da ödün vermiş olabilirim 😀 Malum iş benim işim olunca başkasının benim kadar emek vermesini beklemek onlara haksızlık oldu. Kusura bakmayın arkadaşlar 😀 Neyse konumuz bu değil.

Biraz fazla eğlendik 9 yıl boyunca. Kimilerinin evine sesimle girmişken kimilerinin evine de fiilen girmişliğim vardır. Güzel dostluklar edindim. Hem yurt içi hem yurt dışından birçok güzel insanla şahane bir aile olmuştuk.

Hepimiz, verdiğimiz emeğin boşa olduğunu anladığımız anları yaşamışızdır. Ben de öyle bir anda daha büyük bir şey yapmaya karar verip yayınlarıma ara verdim. Sektörün içindeki bazı sanatçıların değişik yüzlerini görmek de beni bu ara verme yoluna itti biraz itiraf ediyorum. Zannetmeyin ki sadece müzik sektörü böyle. Tabiiki de değil. Her sektörün kendine has kaypakları ile yürüdüğü aşikar. Sanmayın ki bu oynanmayacak bir oyun. Bu oyun düzgün yollarla da oynanabiliyor. Zira iyi ya da kötü yoluyla da olsa artık herkes bu oyunu oynuyor ve bazı kuralları var. Bu kuralları zor yoldan da olsa öğrendim diye düşünüyorum. O zaman ben de bu oyunu kuralına göre oynayayım dedim.

Sistemin yeni oyuncusuna hep beraber “Merhaba” diyelim. Yani Porta TiVi’ye.

www.youtube.com/c/portativi

Merhaba Porta TiVi…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir